Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak

Ezagutu Durangoko San Jose Jesuitak Ikastetxeko Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak.

San Jose Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
GOIZEZ 08:15- 13:10 08:15- 13:10 08:15- 13:10 08:15- 13:10 08:15- 13:10
ARRATSALDEZ 14:50-16:35 14:50-16:35 14:50-16:35 14:50-16:35

San Jose Jesuitak Ikastetxeko Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 3. eta 4. mailetako ordutegiak.

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
GOIZEZ 08:15-13:10 08:15-13:10 08:15-14:10 08:15-13:10 08:15-14:10
ARRATSALDEZ 14:50-16:35 14:50-16:35 14:50-16:35

Asteazken arratsaldetan ikasleek ez dute eskolarik izango, irakasleek prestakuntzako saioak dituztelako.

San Jose Jesuitak Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako irakasleak

1. zikloko koordinatzailea

  • Elodie Deschamps

2. zikloko koordinatzailea

  • Julen Errasti

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 1. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Maite Agirre
Gaztelania Uribarri Meléndez, Guillermo Coronado
Ingelesa Anahí Eguia
Matematika Juan Miguel Moreno, Ramón Marchal, Igor Magunazelaia
Gizarte-zientziak Juan Maria Arriba
Science Carlos Perales, Anahí Eguia
Arte Hezkuntza Uribarri Meléndez
Biologia-Geologia Ramón Marchal, Juan Miguel Moreno
Hezkuntza Fisikoa Juan Maria Arriba
Teknologia Idoia Arieta, Ana Uribarren
Erlijioa Koldo Katxo, Igor Magunazelaia
Erlijio Jarduera Anahí Eguia
Tutoretza Maite Agirre, Juan Miguel Moreno, Ana Uribarren
Frantsesa Begoña Urizar

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 2. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Julen Errasti, Moises Urien
Gaztelania Uribarri Meléndez, Guillermo Coronado
Ingelesa Pablo Martín, Anahí Eguia
Matematika Juan Miguel Moreno, Ramón Marchal, Igor Magunazelaia
Gizarte-zientziak Guillermo Coronado, Juan Mari Arriba
Science Pablo Martin
Plastika Hezkuntza Ana Uribarren
Fisika eta Kimika Ramón Marchal, Juan Miguel Moreno
Hezkuntza Fisikoa Juan Mari Arriba
Teknologia Idoia Arieta, Ana Uribarren
Erlijioa Koldo Katxo
Erlijio Jarduera Koldo Katxo
Tutoretza Maite Aguirre, Juan Miguel Moreno, Ana Uribarren
Frantsesa Elodie Deschamps

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 3. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Julen Errasti, Moises Urien
Gaztelania Guillermo Coronado, Jesus M. Santos, Laura Losa
Ingelesa Pablo Martín
Matematika Isabel Kapanaga, Igor Magunazelaia, Emilio García
Gizarte-zientziak Laura Losa
Science Pablo Martín
Plastika eta Ikusizko Hezkuntza Ana Uribarren
Natur Zientziak Isabel Kapanaga
Biologia-Geologia Patricia González, Iban Quesada
Hezkuntza Fisikoa Oihana Quesada
Teknologia Idoia Arieta, Ana Uribarren
Erlijioa Igor Magunazelaia, Iban Quesada
Erlijio Jarduera Igor Magunazelaia, Iban Quesada
Tutoretza Pablo Martín, Iban Quesada, Oihana Quesada
Frantsesa Matxi Odiaga

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 4. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Gotzon Gomez, Iñaki Barañano, Laura Losa
Gaztelania Julen Errasti
Ingelesa Izaskun Oregi, Anahí Eguia
Matematika Isabel Kapanaga, Ruth Berastegui, Patrcia Gonzalez
Gizarte-zientziak Laura Losa
Science Aitor García, Carlos Perales
Ekonomia Aitor Garcia
Fisika-kimika Isabel Kapanaga, Ruth Berastegui
Biologia-geologia Iban Quesada
Hezkuntza Fisikoa Oihana Quesada
Teknologia Idoia Arieta
Erlijioa Iban Quesada
Erlijio Jarduera Iban Quesada, Aitziber Agirre
Tutoretza Isabel Kapanaga, Iban Quesada, Patricia Gonzalez, Carlos Perales
Frantsesa Matxi Odiaga
Robotika Ana Uribarren
Ikus-entzunezkoak Jon Roman
Kultura klasikoa Laura Losa

Behar berriak dituzten ikasleei arreta emateko talde pedagogikoa

  • Kurri Barañano
  • Josune Arruabarrena
  • Berritzeguneko langile espezialistak

Errefortzu pedagogikoko taldeak

  • Matematika: Txiki Moreno
  • Gaztelania: Jesús Mª Santos

Hau ere interesekoak izan dezakezu

×