Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak

Ezagutu Durangoko San Jose Jesuitak Ikastetxeko Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak.

San Jose Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
GOIZEZ 08:15- 13:10 08:15- 13:10 08:15- 13:10 08:15- 13:10 08:15- 13:10
ARRATSALDEZ 14:50-16:35 14:50-16:35 14:50-16:35 14:50-16:35

San Jose Jesuitak Ikastetxeko Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 3. eta 4. mailetako ordutegiak.

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
GOIZEZ 08:15-13:10 08:15-13:10 08:15-14:05 08:15-13:10 08:15-14:05
ARRATSALDEZ 14:50-16:35 14:50-16:35 14:50-16:35

Asteazken arratsaldetan ikasleek ez dute eskolarik izango, irakasleek prestakuntzako saioak dituztelako.

San Jose Jesuitak Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako irakasleak

1. zikloko koordinatzailea

  • Juan Mª De Arriba

2. zikloko koordinatzailea

  • Julen Errasti

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 1. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Maite Agirre
Gaztelania Uribarri Meléndez, Guillermo Coronado
Ingelesa Elodie Deschamps
Matematika Juan Miguel Moreno,Ramón Marchal, Igor Magunazelaia
izarte-zientziak Guillermo Coronado, Juan Maria Arriba
Science Julen Errasti
Arte Hezkuntza Uribarri Meléndez, Ana Uribarren
Biogeologia Ramón Marchal, Juan Miguel Moreno
Hezkuntza Fisikoa Juan Maria Arriba
Teknologia Idoia Arieta, Ana Uribarren
Erlijioa Koldo Katxo
Erlijio Jarduera Koldo Katxo
Tutoretza Maite Agirre, Juan Miguel Moreno, Ana Uribarren
Frantsesa Elodie Deschamps, Begoña Urizar

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 2. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Begoña Urizar, Maite Agirre
Gaztelania Uribarri Meléndez, Maite Agirre
Ingelesa Pablo Martín, Elodie Deschamps
Matematika Juan Miguel Moreno, Ramón Marchal, Igor Magunazelaia
Gizarte-zientziak Guillermo Coronado, Juan Mari Arriba
Science Pablo Martín, Elodie Deschamps
Plastika Hezkuntza Jon Román, Uribarri Meléndez, Ana Uribarren
Natur zientziak Ramón Marchal, Juan Miguel Moreno
Musika Uribarri Meléndez
Hezkuntza Fisikoa Juan Mari Arriba
Teknologia Idoia Arieta, Ana Uribarren
Erlijioa Koldo Katxo, Michael Pastor
Erlijio Jarduera Michael Pastor
Tutoretza Uribarri Meléndez, Elodie Deschamps, Koldo Katxo
Frantsesa María Jesús Odiaga
Informatika Ana Uribarren

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 3. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Gotzon Gomez, Iñaki Barañano, Moises Urien
Gaztelania Guillermo Coronado, Jesus M. Santos
Ingelesa Pablo Martin, Izaskun Oregi
Matematika Isabel Kapanaga, Igor Magunazelaia, Emilio García
Gizarte-zientziak Laura Losa
Science Julen Errasti, Aitor García
Plastika Hezkuntza Ana Uribarren, Jon Roman
Fisika-kimika Karmele Goti, Isabel Kapanaga
Biologia-Geologia Isabel Kapanaga, Iban Quesada
Hezkuntza Fisikoa Txiki Moreno, Oihana Quesada
Teknologia Idoia Arieta, Ana Uribarren
Erlijioa Igor Magunazelaia
Erlijio Jarduera Igor Magunazelaia, Iban Quesada
Tutoretza Pablo Martín, Guillermo Coronado, Igor Magunazelaia
Frantsesa Matxi Odiaga

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 4. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Gotzon Gomez, Iñaki Barañano, Juan Antonio Carballo
Gaztelania Julen Errasti
Ingelesa Izaskun Oregi
Matematika Isabel Kapanaga, Igor Magunazelaia, Emilio García
Gizarte-zientziak Laura Losa
Science Aitor García
Plastika Hezkuntza Jon Román
Fisika-kimika Isabel Kapanaga
Biologia-geologia Iban Quesada
Hezkuntza Fisikoa Oihana Quesada
Teknologia Emilio García
Erlijioa Aitziber Agirre, Michael Pastor
Erlijio Jarduera Iban Quesada, Michael Pastor
Tutoretza Isabel Kapanaga, Laura Losa, Julen Errasti, Emilio García
Frantsesa Matxi Odiaga
Informatika Ana Uribarren
Ikus-entzunezkoak Jon Roman
Laborategia Iban Quesada

Behar berriak dituzten ikasleei arreta emateko talde pedagogikoa

  • Kurri Barañano
  • Josune Arruabarrena
  • Berritzeguneko langile espezialistak

Errefortzu pedagogikoko taldeak

  • Matematika: Marisa Jauregi
  • Euskara: Laura Losa
×