Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak

Ezagutu Durangoko San Jose Jesuitak Ikastetxeko Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak.

San Jose Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
GOIZEZ08:15- 13:1008:15- 13:1008:15- 14:1008:15- 13:1008:15- 14:10
ARRATSALDEZ14:50-16:3514:50-16:3514:50-16:35 —

Asteazken arratsaldetan ikasleek ez dute eskolarik izango, irakasleek prestakuntzako saioak dituztelako.

San Jose Jesuitak Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako irakasleak

1. zikloko koordinatzailea

  • Uribarri Meléndez

2. zikloko koordinatzailea

  • Julen Errasti

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 1. maila

IkasgaiakIrakasleak
EuskaraMaite Agirre
GaztelaniaUribarri Meléndez
IngelesaMalen Urkullu
MatematikaIdoia Arieta, Ruth Berasategui, Ramón Marchal
Gizarte-zientziakJuan Maria Arriba
SciencePablo Martín, Malen Urkullu
Arte HezkuntzaUribarri Meléndez
Biologia-GeologiaRamón Marchal, Ruth Berasategui
Hezkuntza FisikoaJuan Maria Arriba
TeknologiaAna Uribarren/Itsaso Monasterio
ErlijioaKoldo Katxo
Erlijio JardueraKoldo Katxo
TutoretzaMaite Agirre, Ruth Berasategui, Ana Uribarren (Itsaso Monasterio)
FrantsesaElodie Deschamps, Libe Arando

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 2. maila

IkasgaiakIrakasleak
EuskaraMaite Aguirre, Julen Errasti
GaztelaniaUribarri Meléndez, Lorena Ortuoste
IngelesaMalen Urkullu, Anahí Eguia
MatematikaRamón Marchal, Igor Magunazelaia, Ruth Berasategui
Gizarte-zientziakJuan Mari Arriba
SciencePablo Martín, Anahí Eguía, Malen Urkullu
Plastika HezkuntzaAna Uribarren/Itsaso Monasterio
Fisika eta KimikaRamón Marchal, Ruth Berasategui
Hezkuntza FisikoaJuan Mari Arriba
TeknologiaAna Uribarren/Itsaso Monasterio
ErlijioaKoldo Katxo, Anahí Eguía
Erlijio JardueraKoldo Katxo, Anahí Eguía
TutoretzaMalen Urkullu, Elodie Deschamps/Libe Arando, Anahí Eguía
FrantsesaElodie Deschamps, Libe Arando

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 3. maila

IkasgaiakIrakasleak
EuskaraJulen Errasti, Moises Urien
GaztelaniaLorena Ortuoste, Jose María Santos, Laura Losa
IngelesaPablo Martín
MatematikaIsabel Kapanaga, Ainhoa Mendia, Karmele Goti
Gizarte-zientziakLaura Losa
Social SciencePablo Martín
Plastika eta Ikusizko HezkuntzaAna Uribarren/Itsaso Monasterio
Natur ZientziakIsabel Kapanaga, Ainhoa Mendia, Karmele Goti
Biologia-GeologiaIban Quesada, Isabel Kapanaga, Ruth Berasategui
Hezkuntza FisikoaOihana Quesada
TeknologiaIdoia Arieta
ErlijioaIgor Magunazelaia
Erlijio JardueraIgor Magunazelaia
TutoretzaOihana Quesada, Igor Magunazelaia, Pablo Martín
FrantsesaElodie Deschamps/Libe Arando

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 4. maila

IkasgaiakIrakasleak
EuskaraGotzon Gómez, Iñaki Barañano
GaztelaniaJulen Errasti, Jesús María Santos
IngelesaIzaskun Oregi, Anahí Eguía, Carlos Perales
MatematikaIsabel Kapanaga, Ainhoa Mendia, Emilio García
Gizarte-zientziakLaura Losa
ScienceAitor García
EkonomiaAitor García, Jaione Etxebarria
Fisika-kimikaIsabel Kapanaga, Ainhoa Mendia
Biologia-geologiaIban Quesada
Hezkuntza FisikoaOihana Quesada
TeknologiaIdoia Arieta
ErlijioaIban Quesada
Erlijio JardueraIban Quesada
TutoretzaIsabel Kapanaga, Iban Quesada, Ainhoa Mendia, Lorena Ortuoste
FrantsesaElodie Deschamps/Libe Arando
RobotikaAna Uribarren/Itsaso Monasterio
Ikus-entzunezkoakJon Roman
Kultura klasikoaLaura Losa

Behar berriak dituzten ikasleei arreta emateko talde pedagogikoa

  • Kurri Barañano
  • Josune Arruabarrena
  • Berritzeguneko langile espezialistak

Errefortzu pedagogikoko taldeak

  • Matematika: Ramon Marchal
  • Gaztelania: Anahí Eguía
×