Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak

Ezagutu Durangoko San Jose Jesuitak Ikastetxeko Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak eta irakasleak.

San Jose Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako ordutegiak

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
GOIZEZ 08:15- 13:10 08:15- 13:10 08:15- 14:10 08:15- 13:10 08:15- 14:10
ARRATSALDEZ 14:50-16:35 14:50-16:35 14:50-16:35  —

Asteazken arratsaldetan ikasleek ez dute eskolarik izango, irakasleek prestakuntzako saioak dituztelako.

San Jose Jesuitak Ikastetxeko Bigarren Hezkuntzako irakasleak

1. zikloko koordinatzailea

  • Uribarri Meléndez

2. zikloko koordinatzailea

  • Julen Errasti

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 1. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Maite Agirre
Gaztelania Uribarri Meléndez
Ingelesa Malen Urkullu
Matematika Idoia Arieta, Ruth Berasategui, Ramón Marchal
Gizarte-zientziak Juan Maria Arriba
Science Pablo Martín, Malen Urkullu
Arte Hezkuntza Uribarri Meléndez
Biologia-Geologia Ramón Marchal, Ruth Berasategui
Hezkuntza Fisikoa Juan Maria Arriba
Teknologia Ana Uribarren/Itsaso Monasterio
Erlijioa Koldo Katxo
Erlijio Jarduera Koldo Katxo
Tutoretza Maite Agirre, Ruth Berasategui, Ana Uribarren (Itsaso Monasterio)
Frantsesa Elodie Deschamps, Libe Arando

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 2. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Maite Aguirre, Julen Errasti
Gaztelania Uribarri Meléndez, Lorena Ortuoste
Ingelesa Malen Urkullu, Anahí Eguia
Matematika Ramón Marchal, Igor Magunazelaia, Ruth Berasategui
Gizarte-zientziak Juan Mari Arriba
Science Pablo Martín, Anahí Eguía, Malen Urkullu
Plastika Hezkuntza Ana Uribarren/Itsaso Monasterio
Fisika eta Kimika Ramón Marchal, Ruth Berasategui
Hezkuntza Fisikoa Juan Mari Arriba
Teknologia Ana Uribarren/Itsaso Monasterio
Erlijioa Koldo Katxo, Anahí Eguía
Erlijio Jarduera Koldo Katxo, Anahí Eguía
Tutoretza Malen Urkullu, Elodie Deschamps/Libe Arando, Anahí Eguía
Frantsesa Elodie Deschamps, Libe Arando

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 3. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Julen Errasti, Moises Urien
Gaztelania Lorena Ortuoste, Jose María Santos, Laura Losa
Ingelesa Pablo Martín
Matematika Isabel Kapanaga, Ainhoa Mendia, Karmele Goti
Gizarte-zientziak Laura Losa
Social Science Pablo Martín
Plastika eta Ikusizko Hezkuntza Ana Uribarren/Itsaso Monasterio
Natur Zientziak Isabel Kapanaga, Ainhoa Mendia, Karmele Goti
Biologia-Geologia Iban Quesada, Isabel Kapanaga, Ruth Berasategui
Hezkuntza Fisikoa Oihana Quesada
Teknologia Idoia Arieta
Erlijioa Igor Magunazelaia
Erlijio Jarduera Igor Magunazelaia
Tutoretza Oihana Quesada, Igor Magunazelaia, Pablo Martín
Frantsesa Elodie Deschamps/Libe Arando

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako 4. maila

Ikasgaiak Irakasleak
Euskara Gotzon Gómez, Iñaki Barañano
Gaztelania Julen Errasti, Jesús María Santos
Ingelesa Izaskun Oregi, Anahí Eguía, Carlos Perales
Matematika Isabel Kapanaga, Ainhoa Mendia, Emilio García
Gizarte-zientziak Laura Losa
Science Aitor García
Ekonomia Aitor García, Jaione Etxebarria
Fisika-kimika Isabel Kapanaga, Ainhoa Mendia
Biologia-geologia Iban Quesada
Hezkuntza Fisikoa Oihana Quesada
Teknologia Idoia Arieta
Erlijioa Iban Quesada
Erlijio Jarduera Iban Quesada
Tutoretza Isabel Kapanaga, Iban Quesada, Ainhoa Mendia, Lorena Ortuoste
Frantsesa Elodie Deschamps/Libe Arando
Robotika Ana Uribarren/Itsaso Monasterio
Ikus-entzunezkoak Jon Roman
Kultura klasikoa Laura Losa

Behar berriak dituzten ikasleei arreta emateko talde pedagogikoa

  • Kurri Barañano
  • Josune Arruabarrena
  • Berritzeguneko langile espezialistak

Errefortzu pedagogikoko taldeak

  • Matematika: Ramon Marchal
  • Gaztelania: Anahí Eguía

Hau ere interesekoak izan dezakezu

×